YILMAZ KARDEŞLER KERESTECILIK Kurumsal

Vizyonumuz, Misyonumuz, Biz kimiz? Ne yapıyoruz? Ne kadar süredir hizmet veriyoruz bilmek ister misiniz?

Hakkımızda Tüm Detayla
VERMIŞ OLDUĞUMUZ HIZMETLER Hizmetlerimiz

Bizden alabileceğiniz hizmetleri görmek ve verdiğimiz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Tüm Hizmetlerimiz
BİZİMLE ÇALIŞAN FİRMALAR Referanslarımız

Şu zamana kadar bizimle çalışan bazı firmaları sizler için listedik. Tüm listeyi görmek ister misiniz?

Tüm Referanslar

Büyük Projeler, Tecrübe İster

KALİTELİ ÜRÜN, ALANINDA UZMAN EKİP

Yılmaz Kardeşler Kerestecilik olarak, kaliteli ürünü ; uygun fiyat ve iyi hizmet anlayışıyla müşterilerimize sunmaktayız..

Tecrübe - Tecrübe ve kurumsal yapıya sahip olan şirketimiz kerestecilik üzerine İzmir'de uzun süredir hizmet göstermektedir.

Uzman Kadro - Uzmanlık alanımız, müşterilerimizin istedikleri kereste, plywood, pergole, lambri ve rabıta benzeri ürünleri en iyi şekilde tedarik etmektir.

İletişim & Destek - Alanında uzman ekibimizle çalışma saatleri içerisinde her türlü konuda, çözüme ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.

Porto Support Porto Documentation

Müşteri odaklı yaklaşım - Talepler detaylı bir şekilde incelenir, istenilen speklerde üretim yapılır. Bizim için en önemli şey müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektir.

Onaylı Orman Kesimleri - Yılmaz Kardeşler Kerestecilik olarak Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmış kesimler yapmaktadır.

Temin ve Tedarik Garantisi - Ürün yelpazemiz oldukça geniş olduğu için sizlere ürün gamımızda yer alan her alanda hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan ürünü belirleyerek sizin için temin ediyoruz.

ÇEVRE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik, üretim ve çeşitliliğin devamlılığı sağlanırken insanlığın yaşamının daimi kılınabilmesidir. Başka bir ifade ile sürdürülebilirlik, kendi ihtiyaçlarımızı, gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılayabilmemizdir.

Birinci Sınıf Kereste Üretimi

Birinci kalite ve standartlara uygun ithal/yerli malzemeler ile kereste üretimi yapılmaktadır. Ürünlerimizin üretimden satışa kadar her aşamasında kalite kontrolleri yapılmaktadır.

Planlı Üretim, Zamanında Teslimat

İhtiyacınız doğrultusunda üretim planı yapılmaktadır. Planlamalar önceden yapıldığı için teslimat zamanı geldinde gecikme yaşanmamaktadır.

İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Stoklama

İhtiyaç fazlası ürünler bir sonraki sevkiyata kadar kendi bünyemizde stoklanır ve depolanır. Bu stoklama sırasında ürünlerimizin kalitesinde herhangi bir değişme meydana gelmez.

Bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak için bize ulaşın!