YILMAZ KARDEŞLER İNŞAAT Kurumsal

Vizyonumuz, Misyonumuz, Biz kimiz? Ne yapıyoruz? Ne kadar süredir hizmet veriyoruz bilmek ister misiniz?

Hakkımızda Tüm Detaylar
TAMAMLAYIP TESLİM ETTİKLERİMİZ Tamamlanan Projeler

Tamamlayıp teslim ettiğimiz projelerimizi incelediniz mi ?

Projeleri İncele
İNŞAAT HALİNDEKİ PROJELERİMİZ Devam Eden Projeler

Şuan hali hazırda inşaat halindeki devam eden projelerimize göz atmak ister misiniz?

İncele

Büyük Projeler, Tecrübe İster

KALİTELİ ÜRÜN, ALANINDA UZMAN EKİP

Yılmaz Kardeşler İnşaat olarak, kaliteli ürünü ; uygun fiyat ve iyi hizmet anlayışıyla müşterilerimize sunmaktayız..

Tecrübe - Tecrübe ve kurumsal yapıya sahip olan şirketimiz İnşaat üzerine İzmir'de uzun süredir hizmet göstermektedir.

Uzman Kadro - Uzmanlık alanımız, müşterilerimizin istedikleri kereste, plywood, pergole, lambri ve rabıta benzeri ürünleri en iyi şekilde tedarik etmektir.

İletişim & Destek - Alanında uzman ekibimizle çalışma saatleri içerisinde her türlü konuda, çözüme ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.

Yılkar Yılkar
Olmazsa Olmazlarımız

Açıklık ve Dürüstlük - Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve taşeronlarımıza karşı açık ve dürüst davranmak.

Çağdaş Teknoloji - Yılmaz Kardeşler Kerestecilik olarak; Çağdaş tekniğe uygun, mühendislik bilgisi ve emeği ile projeleri gerçekleştirmek.

Kalite ve Performans - Kısa sürede bitirilmesi gereken, kaliteli yapıları optimal fiyatlar ile müşteri talebi ve memnuniyetini ilke edinerek, istenildiğinde projelendirme safhasında da katkı koyarak tamamlayıp teslim etmek.

İK Değerleri - İnsan kaynağımızı güçlendirerek, yönetimde söz sahibi olmalarını sağlamaktır.

KALİTE ve GÜVENİ İLKE EDİNDİK!

Taahhüt, projelendirme, Gayrimenkul geliştirme gibi konularında uzmanlaşan Yılmaz Kardeşler, işi zamanında teslim etmeyi, kaliteli inşaat üretmeyi, uygun fiyatı göz önünde tutarak; üstün mühendislik bilgisi ve tecrübesiyle hizmet vermektedir. Kalite ve güveni kendine ilke edinmiş olan Yılmaz Kardeşler İnşaat, bu prensibiyle her daim sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Birinci Sınıf Kereste Üretimi

Birinci kalite ve standartlara uygun ithal/yerli malzemeler ile gayrimenkullerin üretimi yapılmaktadır. İnşaatlarımız üretimden satışa kadar her aşamasında kalite kontrolleri yapılmaktadır.

Planlı Çalışma, Zamanında Teslimat

İhtiyacınız doğrultusunda teslimat planı yapılmaktadır. Planlamalar önceden yapıldığı için teslimat zamanı geldinde gecikme yaşanmamaktadır.

İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Stoklama

İhtiyaç fazlası ürünler bir sonraki sevkiyata kadar kendi bünyemizde stoklanır ve depolanır. Bu stoklama sırasında ürünlerimizin kalitesinde herhangi bir değişme meydana gelmez.

Bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak için bize ulaşın!